Щедре новоліття: сумські “діти війни” відзначили Новий рік на святках

Сумський клуб “дітей війни” провів першу в Новому році загальну зустріч, поєднавши корисне з приємним: після засідання правління, яке намітило плани діяльності Клубу на 2019 рік, пенсіонери відсвяткували новоліття.

Урочистості за участю більш ніж 130 членів Клубу “дітей війни” відбулися в Палаці культури Сумського науково-виробничого об’єднання, що на вул. Горького.

“Ми щиро вдячні за організацію цього свята нашим друзям — обласній організації “Українського об’єднання патріотів”. Ми разом і в будні, коли доводиться вирішувати численні соціально-економічні проблеми, і на свята, коли не гріх відпочити й поспілкуватися неформально”, — говорить голова правління сумського Клубу “дітей війни” Генрієтта Дригола.

За її словами, далеко не всі учасники Клубу змогли прийти на захід, оскільки чимало хворіє, а хтось погано ходить, зважаючи на вік. “Але в новий рік ми дивимось з оптимізмом!”, — запевняє жінка.

 

Співорганізаторами заходу, присвяченого святкуванню нового року, виступили укропівці, котрі понад рік опікуються спільнотою сумських людей поважного віку.

Для пенсіонерів було приготовлено частування, а концертну програму вони склали самостійно — підібрали улюблений репертуар, який виконали самі ж талановиті члени Клубу. А конкурси від Діда Мороза додали інтелектуального смаку новорічним стравам.

“Дітей війни” з Новим роком та Різдвом Христовим привітав лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий.

“Від щирого серця вітаємо усіх вас — тих, хто сьогодні зібрався в цьому Палаці культури, а також тих, хто не зміг прийти, але я певен, що ви передасте їм вітання укропівців. Ми розпочинаємо Новий рік разом, і хочу запевнити, що разом його і проведемо. Ми завжди готові підставити плече, подати руку підтримки кожному з вас!”, — сказав Владислав Луговий.

Сумський Клуб “дітей війни” постав наприкінці 2017 року як громадське об’єднання пенсіонерів, що відносяться до категорії громадян України, яким на момент закінчення Другої світової війни було менше 18 років. Члени Клубу, яких у Сумах зараз налічується понад 250 осіб, за сприяння укропівців регулярно проводять спільні культурно-мистецькі, пізнавальні, туристичні заходи. Окрім влаштування дозвілля пенсіонерів, правління Клубу щомісяця розподіляє благодійну допомогу серед тих членів, які найбільше потребують лікування чи оздоровлення.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top