Ще фарба не висохла: у малечі в Терешківці новий дитячий майданчик

У селі Терешківка Сумського району облаштовано дитячий майданчик при місцевій школі. Гроші на придбання та встановлення елементів грального куточку біля освітнього закладу були виділені напередодні з ініціативи Сумського районного осередку УКРОПу, яку підтримали в Сумській районній раді.

Карусель, гойдалка, балансир, класичний ігровий комплекс зі спуском було встановлено в затишному яблуневому садочку біля одного з корпусів Терешківського навчально-виховного комплексу, що поєднує у собі загальноосвітню школу та дитячий садок.

Заступник голови фракції «Українського об’єднання патріотів» у Терешківській сільській раді Ольга Скворча говорить, що розбудова соціальної інфраструктури на селі — ключовий чинник для того, щоб молодь не залишала сільську місцевість.

«Чим більше буде таких ошатних місць для дітей, тим більші шанси, що коли вони виростуть, самі дбатимуть про рідне село», — впевнена укропівка.

Голова Сумської районної організації УКРОПу Олександр Гриценюк, у свою чергу, подякував корпусу Сумської районної ради та керівництву райдержадміністрації за увагу до пропозицій укропівців щодо благоустрою Терешківки.

«Зараз йде процес об’єднання сільських та селищних громад по всій Україні. І важливо, щоб люди розуміли — це їх земля, їм на ній жити. А вже справа депутатів — створити комфортні умови проживання для мешканців цих районів. Ми в УКРОПі робимо все від нас залежне, щоб відродити села, зробити їх привабливими для молоді, що тут народилася та чиї діти тут зростають. І ми не зупинятимемось!», — запевняє Олександр Гриценюк.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top