Семен Глузман обіцяє Лілії Неофітній підтримку міжнародної спільноти

Голова Асоціації психіатрів України, відомий правозахисник Семен ГЛУЗМАН підтримує Лілію НЕОФІТНУ, яка нині намагається протистояти діям сумської прокуратури.

Нещодавно адвокат екс-головлікарки обласної психіатричної лікарні №2, яку звинувачують у «катуванні» хворих, звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Прокуратура області, нагадаємо, наполягає на поверненні Неофітної до СІЗО, вважаючи, що вона може покинути країну.

«Психіатричні лікарні – улюблене місце полювання прокурорів. Їх, прокурорів, там завжди бояться» — пише Семен Глузман. За словами авторитетного правозахисника, колишнього політичного в’язня, громадського діяча, члена багатьох міжнародних психіатричних організацій, у справі Неофітної є очевидними ознаки політичного та адміністративного замовлення.

Сьогодні у державі «тих, хто вкрав мільярди не судять, проте беруть під арешт молоду жінку, чия вина зовсім не доведена, — підкреслює Глузман і обіцяє Лілії Неофітній підтримку закордонних криміналістів, патологоанатомів, юристів. – У країні, де волею влади розвалена система правосуддя, ми зробимо все можливе, аби в даному конкретному випадку перемогло Право».

І.С. Суспільство

Фото: segodnya.ua.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top