Вы здесь
Главная > Общество > Семен Глузман обіцяє Лілії Неофітній підтримку міжнародної спільноти

Семен Глузман обіцяє Лілії Неофітній підтримку міжнародної спільноти

Голова Асоціації психіатрів України, відомий правозахисник Семен ГЛУЗМАН підтримує Лілію НЕОФІТНУ, яка нині намагається протистояти діям сумської прокуратури.

Нещодавно адвокат екс-головлікарки обласної психіатричної лікарні №2, яку звинувачують у «катуванні» хворих, звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Прокуратура області, нагадаємо, наполягає на поверненні Неофітної до СІЗО, вважаючи, що вона може покинути країну.

«Психіатричні лікарні – улюблене місце полювання прокурорів. Їх, прокурорів, там завжди бояться» — пише Семен Глузман. За словами авторитетного правозахисника, колишнього політичного в’язня, громадського діяча, члена багатьох міжнародних психіатричних організацій, у справі Неофітної є очевидними ознаки політичного та адміністративного замовлення.

Сьогодні у державі «тих, хто вкрав мільярди не судять, проте беруть під арешт молоду жінку, чия вина зовсім не доведена, — підкреслює Глузман і обіцяє Лілії Неофітній підтримку закордонних криміналістів, патологоанатомів, юристів. – У країні, де волею влади розвалена система правосуддя, ми зробимо все можливе, аби в даному конкретному випадку перемогло Право».

І.С. Суспільство

Фото: segodnya.ua.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top