#SaveOlegSentsov у Сумах: патріоти вімагають звільнення бранців Кремля

Цими вихідними у всіх областях України укропівці приєдналися до всесвітньої акції на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова. Патріоти вийшли на цей захід без прапорів, без будь-якої іншої партійної атрибутики, адже в такий момент усі політичні та ідеологічні розбіжності мають відійти на другий план, — говорить заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак.

«Я теж прийшов на вулицю Соборну в Сумах, щоб засвідчити свою громадянську позицію. Вона проста: Україна не повинна кидати напризволяще своїх патріотів, що опинилися в катівнях Кремля. Це московський тоталітарний режим нехтує своїми громадянами, але Україна — не Росія, і ми в партії УКРОП наполягаємо: українська дипломатія і всі, від кого це залежить, мають докласти всіх зусиль заради звільнення Сенцова і багатьох інших. Тим більше, що весь світ за нас», — наголошує укропівець.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов був затриманий співробітниками ФСБ РФ у Криму в травні 2014 року. Його звинуватили в організації терактів і підпалів на території півострова. У серпні 2015 року російський суд засудив українця до 20 років ув’язнення. 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх 64 українських політв’язнів Кремля.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top