Салатенко vs Такул. Законне звільнення чи банальна помста?

На сесію Сумської облради, яка відбудеться 15 липня, виноситься питання про звільнення директора КП «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» Олександра ТАКУЛА.

У проекті розпорядження причиною звільнення вказується відсутність керівника Центру на робочому місці з 18 по 29 квітня цього року. Йдеться про те, що Олександр Такул, без погодження із управлінням комунального майна облради, відбув у відпустку за власний рахунок.

Більш того, як зазначено у документі, управління майном ще й відмовило у наданні відпустки у зв’язку із проведенням на підприємстві аудиторської перевірки. Відтак, облрадою прийнято рішення припинити дію контракту з Олександром Такулом та звільнити його за прогул без поважних причин згідно із пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України.

«Це особиста неприязнь з боку голови обласної ради Семена САЛАТЕНКА, помста і бажання замінити мене на когось «свого», — так прокоментував ситуацію для media.sumy.ua сам Олександр Такул. – Прогули – брехня, бо є заява на відпустку за свій рахунок. Це замовлення від команди Чмиря і помста за публічну критику. Мене звільняють за «прогули», я буду давати пояснення по цій брехні. Далі все на совісті депутатів».

Контракт з Олександром Такулом був укладений у квітні 2014-го терміном на три роки.

Раніше, нагадаємо, Семен Салатенко звільнив керівника ще однієї комунальної установи, а саме обласного Фонду підтримки підприємництва Павла БОРИСОВА. Пан Борисов також був відомий публічною критикою голови облради, зокрема, саме він просто на сесії подарував Салатенку парасольку із символікою Партії регіонів.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top