Салатенко прийняв незаконне рішення

Салатенко Семен

Сьогодні, 23 травня, Ковпаківський районний суд м. Суми задовільнив позов Павла Борисова до голови обласної ради Семена Салатенка, а також Сумського обласного фонду підтримки підприємництва. Третьою стороною в цій справі виступала Сумська обласна рада.

Суд визнав незаконним розпорядження голови облради про звільнення з посади виконуючого обов’язки директора фонду підтримки підприємництва Павла Борисова, зобов’язав скасувати дане рішення, поновити Павла Борисова на посаді і стягнути з фонду на користь позивача 20545 грн 10 коп відшкодування за час вимушеного прогулу.

Щоправда, дане рішення ще не вступило в законну силу, і у Семена Салатенка є час оскаржити його в апеляційній інстанції. До речі, це вже не перший «законний» прокол голови обласної ради. Нещодавно апеляційний суд Сумської області частково задовольнив позов Дмитра Нагорного до голови обласної ради. Суд визнав незаконним і скасував розпорядження голови облради «Про виконуючого обов’язки генерального директора Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», яким очільник області припинив повноваження Дмитра Нагорного як в.о. генерального директора. Суд також зобов’язав відшкодувати на його користь «різницю у заробітку на посаді в.о генерального директора та фактично отриманого заробітку на посаді заступника генерального директора з маркетингу».

Як прокоментував ситуацію Дмитро Нагорний,«Сумиоблагроліс» і обласний фонд підтримки підприємництва, які будуть змушені виплатити позивачам відшкодування, мають подати відповідно до законодавства позов на Семена Салатенка про відшкодування ним понесених цими підприємствами затрат.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top