У травні змінюється розмір мінімального ЄСВ

Розмір мінімального ЄСВ

Оскільки, починаючи з 1 травня, збільшується ‎мінімальна заробітна плата – з1378 гривень до 1450 гривень, то змінюється розмір мінімального страхового внеску. Відтепер він становитиме 319 гривень. Нагадаємо, що сплачувати мінімальний єдиний соціальний внесок повинні фізичні особи-підприємці платники єдиного податку та самозайняті особи.

Змінився і максимальний розмір доходу, на який потрібно нараховувати ЄСВ — з 1 січня 2016 року він становить 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених в місяць нарахування доходу. З 1 травня — це 36 250 гривень.

Нова довідка від податкової

Щоб знятися з обліку платників єдиного соціального внескуМінфін затвердив для українців нову довідку.

З 15 квітня 2016 року набрав чинності Наказ Мінфіну, відповідно до якого змінено Порядок обліку платників єдиного внеску. Як інформували у ГУ ДФС у Сумській області, у разі зняття з обліку платника ЄВ у зв’язку з припиненням його діяльності, податкова інспекція надсилатиме відомості про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати єдиного внеску безпосередньо суб’єкту держреєстрації. Дана форма запроваджена замість довідки за ф № 3-ЄСВ. Платник єдиного соцнеску, який припиняє діяльність, теж зможе отримати вказану довідку, звернувшись до податкової інспекції.

Також документ врегулював нюанси зняття з обліку платника єдиного соціального внеску, щодо якого розпочато спрощену процедуру держреєстрації припинення.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top