Роменчани вимагають від керівництва міста ліквідувати льодовий каток

Мається на увазі — очистити зледінілі тротуари та проїжджі частини доріг, які через недбальство комунальників перетворилися на суцільний льодовий каток.
Мешканці міста звернулися до місцевого осередку партії УКРОП зі скаргою на незадовільну роботу комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств». За словами людей, їхні нарікання залишили байдужими чиновників, тож останню надію покладають на можливості укропівців привернути увагу до проблеми і змусити владу її вирішити.
«Обслуговуюча організація утримується за кошт платників податків. Але складається враження, що вони йдуть на зарплати і премії керівникам комунального підприємства, а не на забезпечення прибирання у місті», — розповідає роменчанка Наталя.
За словами жінки, ситуація повторюється з року в рік: «Зиму в нас, як завжди не чекали, тому здається, що перший великий снігопад застав комунальників зненацька. Ну звісно, ніхто ж не думав, що в середині січня таки випаде сніг… Зараз ходити тротуарами неможливо, кількість травмованих збільшується, громадський транспорт ходить із запізненням, в деяких місцях не доїжджаючи до кінцевих зупинок, бо їхати по суцільній кризі небезпечно».
Наразі у Роменській районній організації УКРОПу розглянули численні скарги містян і підготували звернення до керівництва міста з вимогою навести лад із розчисткою доріг у місті.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top