Рік без зарплати: що робити працівникам заводу “Зірка” у Шостці?

Повернути заборгованість по зарплаті, яку робітникам шосткинського заводу “Зірка” не виплачують більше року, можна. Такого висновку дійшли в “Українському об’єднанні патріотів”, проаналізувавши ситуацію на підприємстві та сумський досвід витребування заборгованості перед заводчанами СНВО через суд.

На початку жовтня доведені до відчаю мешканці Шостки вийшли на акцію протесту через те, що надто довго не отримують заробітну плату. Робітники казенного заводу “Зірка” та члени їх сімей перекривали дорогу з вимогою від влади вжити невідкладних заходів для подолання цієї кризи.

“Ми бачимо, що міська влада неспроможна врегулювати ситуацію. За таких умов самий оптимальний шлях — йти до суду і вимагати виплптити заборгованість по зарплаті, як це масово роблять колишні працівники Сумського науково-виробничого об’єднання за підтримки юридичного департаменту УКРОПу”, — коментує ситуацію, що склалася, голова Шосткинської міської організації “Українського об’єднання патріотів” Володимир Муляр.

Укропівець додає: люди, котрі зіткнулися з невиплатою заробітної плати на казенному заводі “Зірка” можуть отримати детальну консультацію щодо юридичної процедури витребування заборгованості через суд в громадській приймальні УКРОПу у Шостці за адресою: Садовий бульвар, 17.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top