«Ревізор» у Сумах: «Шалена шкварка» засипалася на шкварках

Ведучий програми «Ревізор» Микола ТИЩЕНКО залишив сумський ресторан без чайових.

Як повідомив media.sumy.ua один із режисерів популярного телепроекту, ресторан «Шалена шкварка» став першим закладом у Сумах, який відвідала знімальна група. Хто ще опиниться під «ревізорським» прицілом, тримають у таємниці, проте за неофіційною і неперевіреною інформацією, ймовірно, це можуть бути кафе «Дикий запад» і ресторанно-розважальний комплекс Graff.in.

У «Шкварці» ведучий програми, популярний ресторатор Микола Тищенко перевірив чистоту на кухні і в залі, а також зробив замовлення. Він обрав червоний борщ зі сметаною та часниковими пампушками, шкварки і узвар, а на «співбесіду» запросив за столик кухаря Валентину.

Борщ відомому гурману спершу здався жирнуватим, але в цілому сподобався. Пампушки, зауважив, мали б подаватися не на серветці, що зарясніла знову ж таки жирними плямами від часникового соусу. А ось на узварі плавав… пил. «Подавати страви, коли клієнт відсутній за своїм столом – неприпустимо!» — обурився Микола і вирішив чайових не залишати.

Ціни його приємно вразили своєю доступністю, а ось порції, за словами «ревізора», могли б бути і більшими. Та найбільшим розчаруванням стали фірмові шкварки – за словами, Тищенка, вони не висмажені до хрускоту, а просто нагадують смажене сало з цибулею.

На кухні він зробив зауваження щодо сусідства продуктів у холодильнику та знайшов несвіжий жир для смаження. Інтер’єр залу сподобався, але приємне враження зіпсували пил і павутиння за м’якими меблями.

На вердикт суворого судді чекали не лише співробітники ресторану, а й відвідувачі – до речі, він звучить не відразу, як у програмі, а через деякий час. Зрештою, розклавши «по поличках» всі плюси і мінуси, Тищенко вимовив невблаганне: «Ресторан «Шалена шкварка» у Сумах «Ревізор» не рекомендує!» Втім, він порадив коллективу попрацювати над помилкамиі тоді, пообіцяв, визнання не забариться.

Фото: media.sumy.ua

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top