Реальна допомога: Глухівська ЦРЛ зможе поліпшити матеріально-технічну базу

Під час пленарного засідання Сумської обласної ради депутати підтримали ініціативу укропівців щодо спрямування 200 тисяч гривень для забезпечення надання якісної медичної допомоги пацієнтам Глухівської Центральної районної лікарні.

Відповідне рішення було підготовлене на основі пропозицій члена фракції УКРОПу Марії Коняєвої. Матеріально-технічну базу лікувального закладу буде поліпшено в різних відділеннях ЦРЛ — пологовому, дитячому, реанімаційному та інших.

За словами Марії Коняєвої, рішення ради схвально сприйняли у давній Гетьманській столиці.

“Ми регулярно допомагаємо Центральній районній лікарні, тим більше тепер, коли вони опинилися в скрутному становищі. Як глухівчанка, я донесла до колег депутатів ситуацію в місті — до останнього часу через політичні чвари не було прийнято бюджет міста. Зараз бюджетний процес розблоковано, але коштів не вистачає, тож я з колегами по фракції “Українського об’єднання патріотів” переконала депутатів у необхідності підтримати глухівських лікарів на рівні області”, — коментує прийняте рішення облради укропівка.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top