Путивльський УКРОП виступає за якнайшвидше створення міської ОТГ і проведення виборів

Місто Путивль – райцентр Сумської області – повинен стати центром нової об’єднаної громади якомога швидше. Так вважає голова Путивльської районної організації «Українського об’єднання патріотів» Сергій Постний.

«Минулого місяця з’явилося розпорядження голови Сумської ОДА щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у Путивльську міську ОТГ з адміністративним центром у місті Путивль. Тепер головне, щоб процес об’єднання не затягувався штучним чином», – говорить укропівець.

Наразі проект рішення про добровільне об’єднання громад схвалено Бобинською сільською радою, Веселівською сільською радою, Волокитинською сільською радою, В’язенською сільською радою, Зінівською сільською радою, Козаченською сільською радою, Октябрською сільською радою, Путивльською міською радою, Рев’якинською сільською радою, Сафонівською сільською радою, Стрільниківською сільською радою, Чорнобривкинською сільською радою, Яцинською сільською радою Путивльського району Сумської області.

Згідно процедури, після прийняття остаточного рішення про об’єднання всіма громадами, що об’єднуються, на сесіях відповідних рад, Сумська обласна державна адміністрація звертатиметься до ЦВК для призначення перших виборів у Путивльську ОТГ. Як очікується, вони пройдуть у жовтні поточного року.

«Але ми вважаємо, що цілком реально провести всі формальності у короткий термін, щоб перші вибори до путивльської міської ОТГ відбулися ще до літа. Слід перезавантажити владу у Путивлі. Укропівці готові брати на себе відповідальність за майбутнє громади, працювати над тим, щоб вона була спроможною, а отже готуємось до виборів і закликаємо не відкладати їх на довший термін», — зауважує Сергій Постний.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top