Пропрезидентська партія на Сумщині: обігріємо кожну

Партія «БПП «Солідарність» в області іде слідами екс-президента Леоніда КУЧМИ і створює жіноче крило.

У Кучми, нагадаємо, була така собі «кишенькова» партія «Жінки за майбутнє». Тепер же президентська команда презентує рух «Жіночі крила Сумщини».

Попри те, що в анонсі презентації цей рух названий «громадським», «вуха», як то кажуть, «стирчать» більш ніж очевидно. Координатором проекту є голова секретаріату терорганізації «Солідарності» Марина НАГОРНА, а однією з учасниць – сімейний психолог і дружина голови Сумської облдержадміністрації Сніжана КЛОЧКО.

Крім того, «окрилюватимуть» сумських жінок заступниця голови облради Тетяна ГОЛОВКО та директорка Юридичної клініки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина ВАСИЛЕНКО.

«З якими проблемами стикається жінка в сучасному соціумі? Де отримати якісну правову, психологічну, консультаційну допомогу жінці, що потрапила в скрутні обставини? Які рішення у сфері місцевої політики необхідні для повноцінної соціальної реалізації та захисту прав жінок?» — на ці та інші питання учасниці руху збираються дати відповіді.

«Очевидно, що «Солідарність» починає розширювати свою електоральну нішу за рахунок жінок, а ця категорія досить активно бере участь у виборах, — говорить політична експертка Андріана КОСТЕНКО. – Проте я звернула увагу на інше, а саме на представлену тематику. Знову жінка «подається», як слабка істота, котра перебуває у скрутних обставинах, потребуючи підтримки і захисту. Цього разу, судячи з усього, партійного.

Якщо політичні сили європейського спрямування дбають про повноцінне жіноче представництво у своїх партіях, відстоюють гендерну рівність, рівні можливості жінок і чоловіків у бізнесі та інших сферах, то тут ми бачимо, як на мою думку, стереотипне мислення і патріархальні підходи. Європейські цінності, про які так багато говориться, залишилися на папері».

Фото із сайту «Солідарності».

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top