Про «подяку» за багаторічну відданість

Мало хто, вступаючи на нову посаду, думає про подальшу подяки. Найчастіше людині просто ніколи. Він знайомиться з колективом, розставляє пріоритети і пише план подальших дій. Як правило, з невдячністю доводиться стикатися вже після того, як пост залишений на користь нового кандидата, і люди вже не бояться висловлювати свою антипатію.

Навіщо вони це роблять? Хтось просто з почуття заздрості, а більшість з корисливих мотивів. Адже ні для кого не секрет, що успішні люди бувають успішними у всьому. Вони не живуть в комуналках, упокорюючись з житловими умовами. Вони не працюють на заводі від дзвінка до дзвінка. Вони не терплять сварливих сусідів. Такий контингент українців намагається змінити своє життя. А пізніше і чужі життя. Тому як вірять, що можна жити краще.

Вірить в це і нинішній депутат сільради Віктор Ладуха. Навіть зараз, коли його ім’я намагаються змішати з брудом, а багаторічну працю — знецінити. Напевно, тільки лінивий не чув про земельний скандал у Буринському районі. Вчорашнього голови сільради намагаються звинуватити в незаконному заволодінні земель. І це незважаючи на те, що всі можливі суди, включаючи Апеляційний, Віктор Ладуха виграв. Тобто закон неодноразово виявився на боці підприємця.

Підкреслимо, що заяв до суду було кілька (вже сильно засмучувало людей чуже благополуччя). Тільки рішення було одне. Виправдувальне. до судів кожен може ставитися по-своєму, але закон є закон.

Що рухає людьми в спробі привернути колишнього главу сільради до нібито відповідальності? Заздрість? Помста? Спроба прорватися до влади? На це питання зможуть відповісти вони самі. Тільки давайте подивимося з боку — що саме закидають Віктору Ладухе противники? Спробу провести позачергову сесію Буринського райради? Віктор Ладуха нібито хотів змінити межі населених пунктів Слобода, Леонтовка, Сорочинське для збільшення території підконтрольної йому Слобідской сільської ради. Надалі, як стверджують противники, депутат хотів отримати можливість подальшої здачі в оренду земельних площ підконтрольним йому фермерським господарствам.

Треба ж! Працювати він на цих землях надумав! Орати, сіяти, урожай отримувати, давати робочі місця, збільшувати прибуток свого району. Це ж обурливо! Нехай земля і далі простоює. А то, не дай Бог, якийсь підприємець надумає там розвинути бурхливу діяльність! Негоже! Якщо все в районі бідні, то так тому і бути! І нема чого пхатися зі своїм плугом на наші незорані землі.

Наступним кроком була перевірка діяльності депутата спеціальною групою із земельних питань. В цей день в хід пішла зеленка, сутички з комісією і елементарна неповага до чужої праці. Цього разу в суд звернувся вже сам Віктор Ладуха ….

Побачивши, що впоратися з непокірним депутатом законними методами не вдається, люди почали скаржитися на те, що … хімікати, якими обприскує поля підконтрольне В.Ладухе підприємство, зіпсувало їх урожай … Це звучить приблизно так само як «ваше дерево затінює наші грядки, зрубаєте його» …. Скільки ще триватиме цькування підприємця — невідомо. Ясно тільки одне — людської фантазії немає меж.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top