Присяга поліції у Сумах: урочисто, але не без ляпів

присяга поліції у сумах

Суми стали 24-м містом в Україні, де відбулася присяга поліції. Вже сьогодні увечері вони вийдуть патрулювати вулиці обласного центру.

Новая полиция

Присяга поліції була очікуваною подією, тож вранці на площі Незалежності було ніде яблуку впасти. Між тим, хвилини спливали, а святковий настрій людей, особливо тих, які у спеку прийшли з маленькими дітьми, дещо потьмянів. Майже годину довелося чекати Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, без якого урочистості не починали.

Новая полиция3
Арсен Аваков з сумськими посадовцями співає Гімн України

Самі ж іменники цього дня почувалися радісно-схвильованими. Всього приймав присягу 251 поліцейський, з них 35 учасників бойових дій на Сході, середній вік – 27 років, освіта переважно вища. Серед патрульних – і 70 жінок.

Новая полиция4
Інна Пономаренко

Інна Пономаренко з Конотопа, за освітою правник. Сумчанка Вікторія Берестовська – управлінець. Любов Максименко з Білопілля працювала на ринку нерухомості. Світлана Лук’яненкова – киянка, була у столиці адміністратором магазину і ось починає нове життя у Сумах, місті, яке встигла полюбити… Всі вони нарівні з чоловіками пройшли серйозний конкурсний відбір (всього бажаючих було 4 тисячі) і тепер готові захищати спокій сумчан.

Новая полиция5
Вікторія Берестовська

Тим часом, терпіння всіх, хто дочекався урочистої миті, винагороджується – на захід прибув Арсен Аваков разом з головою Нацполіції Хатією Деканоідзе. Текст присяги зачитує начальник управління патрульної поліції Сум Андріан Горбачевський. «Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити українському народу…» — лунають площею слова, які промовляють сотні голосів.

Новая полиция6
Хатія Деканоідзе

Потім традиційні вітання від голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, мера Сум Олександра Лисенка. На жаль, Арсен Аваков у своєму виступі припустився неприємної помилки – загиблого в АТО офіцера СБУ, сумчанина Олександра Аніщенка він назвав «Афанасьєвим».

Новая полиция7
Любов Максименко

Після урочистостей гості з Києва та керівництво області пофотографувалися з сумськими поліцейськими. Втім, щасливі «копи» у проханні зробити фото на згадку не відмовляли нікому. Але на відпочинок часу немає — вже увечері починається патрулювання на вулицях Сум.

Новая полиция8
Світлана Лук’яненкова

Новая полиция2

Новая полиция9

Новая полиция10

Новая полиция11Новая полиция12

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top