На Сумщині у сироти хотіли забрати батьківську землю

Сумський районний суд

Сумський районний суд розглядав справу про визнання за дитиною-сиротою права власності на земельну ділянку розміром 7,4 га та вартістю 246 тис. грн. У порядку спадкування після померлого у 2015 році діда дитини за законом єдиною спадкоємицею на вказану земельну ділянку могла бути лише матір неповнолітнього, яка у 2011 році покинула сина на залізничному вокзалі станції Суми. Прокуратурі під час підготовки позову вдалося з’ясувати, що жінка померла у 2014 році у м. Слов`янск.

Як повідомила прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Оксана Черненко, рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволені у повному обсязі. Наразі реєстраційною службою завершено оформлення документів на землю – дитина стала повноправним власником дідового спадку.

За аналогічним позовом прокурора в інтересах дітей-сиріт рішенням Сумського районного суду визнано право власності за дітьми на земельну ділянку площею 3,96 га, загальною вартістю 127 тис. грн.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top