На Сумщині у сироти хотіли забрати батьківську землю

Сумський районний суд

Сумський районний суд розглядав справу про визнання за дитиною-сиротою права власності на земельну ділянку розміром 7,4 га та вартістю 246 тис. грн. У порядку спадкування після померлого у 2015 році діда дитини за законом єдиною спадкоємицею на вказану земельну ділянку могла бути лише матір неповнолітнього, яка у 2011 році покинула сина на залізничному вокзалі станції Суми. Прокуратурі під час підготовки позову вдалося з’ясувати, що жінка померла у 2014 році у м. Слов`янск.

Як повідомила прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Оксана Черненко, рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволені у повному обсязі. Наразі реєстраційною службою завершено оформлення документів на землю – дитина стала повноправним власником дідового спадку.

За аналогічним позовом прокурора в інтересах дітей-сиріт рішенням Сумського районного суду визнано право власності за дітьми на земельну ділянку площею 3,96 га, загальною вартістю 127 тис. грн.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top