Потьомкінське село і холопські звички: Сумщина чекає президента. ОНОВЛЕНО

Неофіційна інформація про візит до Сум Президента України Петра ПОРОШЕНКА підтверджується лише частково.

Ймовірно, у середу 12 липня Сумську область відвідає Петро Порошенко. У Сумській облдержадміністрації цю інформацію media.sumy.ua не підтвердили і не спростували. Відтак, і програма візиту, якщо він все таки відбудеться, ще уточнюється. Як і час та місце підходу глави держави до преси.

Частково «витік» інформації стався сьогодні вранці на апаратній нараді в ОДА. Цікава розмова про подолання наслідків буревію, який, нагадаємо, прокотився областю 1-го липня, відбулась між першим заступником голови ОДА Олександром МАРЧЕНКОМ та заступником міського голови Сум Олександром ЖУРБОЮ.

Отже, Журба повідомив, що повністю комунальники приберуть місто за тиждень.

«Не більше двох днів до середи. І міський голова з усією відповідальністю мав би дати не більше, ніж два дні. Я думаю, він знає, чому. І, я думаю, всі знають, чому?» — інтригуюче зауважив Марченко.

На що заммера зі «святою простотою» та під сміх присутніх відповів: «По маршруту президента все буде прибрано!»

Що ж, і питання, і відповідь варті одна одної. Очевидно, для чиновників зустріч «барина» на високому рівні важливіша, аніж зручність сумчан, які є їх роботодавцями. Чи, на їх думку, буревій наробив лиха Порошенку, а не жителям області?

Станом на вівторок 11 липня стало відомо, що гарант таки відвідає Сумщину. За інформацією прес-служби ОДА програма його візиту передбачає відвідання ТОВ «Гуала Кложерс Україна» на Курському проспекті (12.20), Свято-Воскресенського собору (13.20) та відкриття Центру для учасників АТО у військовому містечку (14.20).

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top