Поляки в Сумах побачили половину влади

Сумщина INVEST-2016

У Сумському національному аграрному університеті відбувся Міжнародний форум «Сумщина INVEST -2016. Україна – Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство». Представників Сумської облдержадміністрації на заході помічено не було.

Як повідомила media.sumy.ua заступниця голови облради Лілія Ричкіна, вона особисто направляла листи до ОДА з приводу форуму, але відповіді не отримала. Втім, причина цього лежить на поверхні – конфлікт між керівництвом облради та облдержадміністрації лише поглиблюється і ця ситуація явно не на користь громаді загалом та формуванню сприятливого інвестиційного клімату в регіоні зокрема.

Загалом захід видався досить представницьким, у його роботі взяли участь представники Міністерств та відомств, народні депутати України, керівники провідних підприємств, вищих навчальних закладів області, а також представники Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine.

Сумщина INVEST-2016-2

З Польщі до Сум прибули представники Люблінського Воєводства та міста Люблін, Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харків та особисто консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Вольдемар Ліщинський, керівники провідних компаній.

У рамках форуму відбулась презентація економічного потенціалу та інвестиційних можливостей Сумської області, виставка продукції місцевих товаровиробників більше тут, обговорення спільних проектів в аграрній, переробній галузі, у сфері IT-технологій та інших.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top