Поліція Сумщини готова до реформування

Поліція Сумщини готова до реформування

На поліцію сьогодні покладена почесна і важка місія докорінного реформування системи органів внутрішніх справ. На цьому акцентував увагу своїх підлеглих начальник ГУНП області Микола ЛУШПІЄНКО під час проведення оперативної наради за підсумками роботи поліції Сумщини впродовж січня місяця.

Відкриваючи нараду, очільник ГУНП області Микола Лушпієнко відзначив, що вжитими заходами вдалося досягти зменшення, порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількості тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Незважаючи на те, що показники роботи поліції у розкритті убивств, тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, пограбувань та вчинення інших тяжких майнових злочинів вищі за середні по державі, я ще раз наголошую – ми не можемо сповільнювати темпи роботи, – наголосив керівник поліції області. – Оскільки поряд з позитивною динамікою спостерігається ряд недоліків у діяльності окремих структурних та територіальних підрозділів».

В ході засідання принципову оцінку своєї роботи та роботи підлеглих отримали кожен керівник територіальних відділів поліції. Як результат – дисциплінарні стягнення на співробітників окремих відділів поліції.

На нараді були визначені пріоритетні напрями діяльності поліції регіону: дотримання законності при прийнятті від громадян та реєстрації заяв і повідомлень про вчинені злочини та правопорушення, підвищення якості та оперативності реагування на протиправні прояви, протидія тероризму та незаконному обігу вогнепальної зброї, забезпечення безпеки дорожнього руху, всебічна охорона публічного порядку під час масових заходів тощо.

Був визначений і ряд заходів, спрямованих на покращення роботи поліції на місцях у сфері попередження вчинення майнових злочинів, надання ряду територіальних підрозділів практичної та методичної допомоги у розкритті скоєних тяжких та особливо тяжких злочинів, посилення контролю за ходом їх розслідування тощо.

Микола Лушпієнко довів присутнім, що 18 січня стартував консультативний конкурс на заміщення вакантної посади голови Національної поліції. «Метою проведення конкурсу є визначення найбільш придатних за професійними навичками та особистісними якостями, політично незаангажованих осіб з бездоганною репутацією. Відбір претендентів проводиться тимчасовим дорадчим органом –Консультативною відбірковою комісією, створення якої є ініціативою Міністра внутрішніх справ України.

До складу Комісії входять незалежні міжнародні та національні експерти. На сьогодні в конкурсі приймають участь висококласні спеціалісти, які мають великий досвід оперативної роботи на місцях і досконало знають проблематику роботи поліцейських на всіх рівнях та бажання продовжувати реформи поліції, розпочаті Міністром МВС України Арсеном АВАКОВИМ».

Він також, акцентував увагу підлеглих, що реформи в поліції, які зараз проводить Міністр МВС України, покликані будувати правоохоронну систему , яка служить людям. Тому закликав кожного виконувати доручену справу чесно та з відповідальністю.

Микола Лушпієнко зазначив, як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, що перед правоохоронцями Сумщини визначено спектр проблем, які необхідно вирішувати у контексті визначених приорітетів діяльності Національної поліції.

«Тож кожному поліцейському у регіоні сьогодні необхідно з повною віддачею працювати на благо нашої Батьківщини,її суверенітету, незалежності. На поліцію сьогодні покладена почесна і важка місія докорінного реформування системи органів внутрішніх справ. Ми повинні зробити все, аби злочинність в наших містах і селах була зведена до мінімуму, а люди почували себе захищеними», — резюмував начальник ГУНП.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top