Поліція розшукує дитину (фото)

Рівненським відділом поліції ГУНП Рівненської області розшукується безвісти зниклий ПОДОБУЄВ Ілля Олегович, 2001 р. н., житель м. Рівне. Юнак 20.12.2017 р. пішов з дому і до цього часу його місцеперебування залишається невідомим.

На вигляд зниклому хлопцю 17-19 років, зростом приблизно 160-170 см, худорлявої статури, волосся світле середньої довжини. Був одягнутий у кофту чорного кольору, темно-синій жилет, спортивні чорні штани, чорну шапку. Взутий у темні кросівки з зеленим відтінком. При собі може мати рюкзак з речами.

Поліція звертається з проханням до всіх небайдужих громадян, хто має будь-яку інформацію про місцеперебування неповнолітнього юнака, чи, можливо, бачив його при пересуванні в транспорті, повідомити про це за телефонами Рівненського ВП 068-677-12-34 ( 0362) 679-401, або за номером спецлінії «102». Будемо вдячні за допомогу.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top