Вы здесь
Главная > Политика

Самые актуальные политические новости Сум, Сумской области и Украины. Обзоры, аналитика, экспертные прогнозы, точки зрения депутатов разных уровней. Только своевременная, объективная и сбалансированная информация.

Голова політради УКРОПу Тарас Батенко: «Реформи мають покращувати життя людей, а не заганяти у глухий кут»

Голова політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Тарас БАТЕНКО з робочим візитом відвідав Суми. Парламентар зустрівся з активом укропівців Сумщини, разом з однопартійцями обговорив актуальні проблеми сьогодення й внутрішньопартійні справи. В розмові з журналістами Тарас Батенко продемонстрував як розуміння загальнополітичної картини сьогодення, так і специфіку характерних для Сумщини проблем.

Обшук у голови Сумської облради – сенсація чи «качка»?

У соціальній мережі facebook розповсюджується інформація про те, що у робочому кабінеті голови Сумської обласної ради Володимира ТОКАРЯ був проведений обшук і буцімто при цьому була знайдена велика сума коштів.

Сесія Сумської облради обіцяє бути скандальною

Найгарячіші питання завтрашньої сесії – розподіл 29 мільйонів бюджетних коштів, внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад та преміювання керівництва ради.

Чому у громади Сум «віджимають» приміщення?

10 червня Сумський міськвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за заявою департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради за статтею 358 Кримінального кодексу України – підробка документу.

Генерал СБУ – про дежавю та рейтинги

Народний депутат України від Сумщини Владислав БУХАРЄВ вважає, що чергові напади на лідерку ВО «Батьківщина» Юлію ТИМОШЕНКО по так званій газовій справі є безпідставними та не мають жодних правових перспектив.

Top