Покажемо всім які ми заможні віддавши останню свитку

Ми з кожним днем розпочинаємо жити все яскравіше, із новими барвами і відчуттями. На початку року підняли мінімальну заробітну плату, нещодавно збільшили пенсію, і з екранів телебачення щодня нам обіцяють великі неймовірні покращення. Але реалії зовсім інакші.

З 22 листопада хліб подорожчав на 5%. Олія і курячі яйця в середньому на 2,50, також піднявся в ціні  цукор, гречка, рис, мука. Планують збільшити ціну на проїзд, як в комунальному транспорті так і в приватному. Підвищилися тарифи на опалення, значно ростуть ціни на ліки. Кожного дня розміщується інформація, що люди скоро будуть плавати на човнах по дорогах, адже коштів на ремонт дороги немає, руйнуються житлові будинки, їх також не реставрують, за відсутності грошей. Хочеться наголосити, що статистика взята не за рік, а за останній тиждень.

Та на превелику радість, вище написане не про всіх. Дехто із сумчан переконаний що місто, просто не зможе існувати без нового теплоходу для розваг на водоймах. І, доречи, дану петицію вже підтримало 33 особи із необхідних 250.

Авторка петиції Рубцова Віта Олександрівна переконана в тому, що: «Життя міста забуяє новими фарбами, а місцева влада подарує своїм жителям незабутній відпочинок за символічну плату. Даний вид відпочинку буде досить популярним і швидко окупиться».

Так звичайно окупиться , але звичайні пересічні жителі міста від цього нічого не отримають.

На сам кінець хочеться доповнити, що якщо у сумчан не вистачає коштів на проїзд у звичайному транспорті, то на незабутню прогулянку теплоходом вони звичайно знайдуть символічну суму.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top