У Сумах хочуть знести ще один пам’ятник

погруддя Героя Радянського Союзу Бориса ГРОМОВА

Якщо пропозицію «Свободи» підтримають, у місті демонтують погруддя Героя Радянського Союзу Бориса ГРОМОВА.

Бюст командиру 40-ї армії військ СРСР Борису Громову встановлений  на меморіалі  загиблим воїнам-інтернаціоналістам в обласному центрі з 2014-го року. Пропозицію знести його, як повідомляє tv.sumy.ua, на сесії Сумської міськради внесла депутат від «Свободи» Юлія ЛЕВЧЕНКО.

«Це прижиттєвий пам`ятник. Ця особа немає ніякого відношення ні до міста Суми, ні до України. Ця людина у 2013 році голосувала за анексію Криму. Це представник Єдиної Росії,  депутат Держдуми РФ. У зв’язку з цим ми подали депутатський запит про демонтаж пам’ятника Громову. Чекаємо на реакцію влади місяць. Якщо не буде реакції – будемо демонтувати власноруч», – заявила представниця «Свободи».

Ініціювала встановлення погруддя Спілка ветеранів Афганістану. «Тоді ще не було політики, анексії Криму. Ми хотіла, аби з’явилася алея командармів, не лише Громова, а всіх, які були в Афганістані. Громов був останнім, він виводив війська і я проти того, аби демонтували його пам’ятник», — говорить голова СОВЕАФ Анатолій ЛИННИК.

У подальшому це питання буде розглядатися членами виконкому, рішення прийматиме спеціальна комісія.

Нагадаємо, у Сумах у лютому цього року на Петропавлівській, у сквері Героїв Небесної сотні демонтували погруддя командиру військ Червоної армії Івану ФЕДЬКУ. У березні минулого року   на Центральному кладовищі  Сум зняли з постаменту пам’ятник Борцям за радянську владу.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top