Золото, зброя і прапор Росії: подвійне життя начальника Шосткинської поліції

На Сумщині під час обшуку в кабінеті начальника Шосткинського відділу поліції було виявлено готівку та золоті злитки, а вдома – зброю та прапор Російської Федерації.

Раніше його заступника викрили на хабарництві – він щомісяця отримував кошти від місцевого підприємця, аби той спокійно займався малим бізнесом. «За руку» поліцейського спіймали, коли той отримав сім тисяч гривень.

У рамках кримінального провадження обласна прокуратура спільно з управлінням внутрішньої безпеки Нацполіції області провела обшук у кабінеті та вдома у начальника Шосткинського відділу поліції.

Під час проведення слідчих дій, як повідомляє прес-служба прокуратури, в будинку керівника виявлено та вилучено вогнепальну зброю, значну кількість набоїв, ножі, штикножі та прапор Російської Федерації.

У кабінеті головного поліцейського Шостки, який, до речі, має спеціальне звання полковника поліції, виявлено та вилучено 21,5 тисяч доларів США, 150 Євро, золоті злитки, ювелірні вироби та колекцію монет.

Наразі розпочато досудове розслідування щодо встановлення походження знайдених цінностей. До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за частиною 2 статті 368-2 (незаконне збагачення) та статті 366-1 (декларування недостовірної інформації).

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top