Письменник Василь Шкляр подарував свою нову книгу сумським волонтерам

З нагоди Міжнародного дня волонтерів низка добровольців – помічників Збройних сил України – отримали в подарунок видання нової книги письменника Василя Шкляра «Троща», підписані автором для волонтерів з різних куточків Сумської області.

Примірники видання, що стає українським бестселером 2017 року, вручив волонтерам голова фракції партії УКРОП у сумській облраді Владислав Луговий.

«Нам дуже приємно, що в нашій укропівській команді є така непересічна людина як Василь Шкляр. І дуже приємно вручити вам його книгу з автографом у подарунок», — сказав Владислав Луговий, звертаючись до волонтерів.

Разом з книжками подяки від голови політради «Українського обєднання патріотів – УКРОП» народного депутата Тараса Батенка отримали сумчани Єгор Єременко й Тетяна Голуб, а також Людмила Шевченко з Кролевця, Олександр Хацько з Білопілля, Тетяна Радько з Конотопщини та Михайло Биховський з Липової Долини. Усі вони у різний спосіб допомагають бійцям АТО, пораненим солдатам та офіцерам, сімям загиблих українських героїв.

«Волонтери в Україні – це не лише рух, організований в громадські організації чи благодійні фонди. Це і молодь, яка доправляє гуманітарну на передову, і літні люди, які вяжуть теплі речі та останню копійчину віддають на потреби армії. І всі вони вірять у нашу перемогу!», — говорить Тетяна Голуб, журналіст і волонтерка, що опікується пораненими бійцями.

Нагадаємо, 16 листопада відомий український письменник Василь Шкляр презентував свою нову книгу «Троща». Це бандерівський роман про Українську повстанську армію, зраду та перемогу людини над обставинами й собою. Захід відбувся при повному аншлагу у столичному Будинку кіно.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top