Чергова спроба залякати УКРОП: У партійному офісі в Сумах знайдено муляж вибухівки

8 березня, об 11:00, заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Владислав Купріянко виявив на вході до партійного офісу предмет, зовні схожий на вибухонебезпечний. Він знаходився в пакунку, приєднаному до вхідних дверей. За словами укропівця, він виніс його за межі торговельно-офісного центру, де знаходиться офіс УКРОПу, викликав поліцію, забезпечив перекриття території, щоб у разі вибуху не постраждали люди.

Укропівці пов’язують цей інцидент із політичною діяльністю і розцінюють як спробу залякати представників партії на Сумщині. Правоохоронці, котрі прибули на місце події разом із вибухотехніками, обстежили підозрілий предмет. Ним виявився муляж вибухового пристрою. За словами працівників поліції, якби це була справжня вибухівка, її вистачило б висадити в повітря цілу будівлю виставкового центру. Наразі правоохоронці вивчають відео з камер спостереження, розташованих у приміщенні виставкового центру. Ведеться слідство.

Голова Сумського УКРОПу Владислав Луговий заявив: «Ми вважаємо цей інцидент спробою залякати нас. Партія УКРОП є серйозною політичною силою, яка зарекомендувала себе на Сумщині стійким опозиційним борцем. Тож ми вимагаємо ретельного розслідування цього інциденту. Разом з тим запевняємо: нас не залякати!»

Довідка УКРОПу. Сумські укропівці активно відстоюють законні інтереси людей щодо встановлення індивідуальних газових лічильників та виступають за розвиток комунального транспорту.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top