Під мікроскопом: хто із сумських депутатів байдикує?

хто із сумських депутатів байдикує

Мажоритарники від Сумщини парламентською активністю не вирізняються – такі дані моніторингу оприлюднила громадянська мережа ОПОРА.

Під мікроскоп дослідження потрапило 105 народних обранців, з них чотири – від Сумської області. А саме – Олег МЕДУНИЦЯ («Народний фронт»), Микола ЛАВРИК (БПП), Владислав БУХАРЄВ («Батьківщина») та Ігор МОЛОТОК («Воля народу»). Діяльність Олександра СУГОНЯКО та Андрія ДЕРКАЧА цього року не аналізували.

Отже, за підсумками лютого жоден із мажоритарників від Сумщини до п’ятірки найактивніших парламентарів не увійшов. Місця у рейтингу розподілились таким чином: на 42-му Ігор Молоток, на 44-му Олег Медуниця, на 64-му Микола Лаврик і на 99-му Владислав Бухарєв. Щодо останнього, за словами експертів, у лютому нардеп тривалий час перебував на лікарняному.

І ось у березні, з новими силами Владислав Бухарєв «рвонув» із 99-го відразу на третє місце рейтингу. Як зазначила представник ОПОРИ на Сумщині Ірина СТЕГНІЙ, значну роль тут зіграла активність депутата в окрузі. Далі місця виглядають так: Ігор Молоток (19), Олег Медуниця (35), Микола Лаврик (97).

Моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та Києва триватиме і надалі. При нарахуванні балів, які й визначають місце у рейтингу, враховуються такі критерії, як робота депутата в окрузі, зокрема, проведений ним особистий прийом громадян та візити на місця, законодавча діяльність, проведення звітів перед виборцями та інші.

До речі, своєрідним звітом вважаються навіть повідомлення у соціальних мережах, звісно, якщо вони стосуються парламентської роботи, а не подробиць приватного нардепівського життя.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top