«Петіна тисяча»: спроба кандидата в президенти підкупити виборця за 1 тисячу гривень

З 1 січня в Україні розпочала діяти  монетизація субсидій. А уже з 1-го березня, в терміновому порядку, паралельно була введена в дію друга модель, відома сумчанам як «петіна тисяча».

Сумчани не встигли розібратися з першою моделлю, як в дію вступила вже друга. До громадської приймальні політичної партії Українське об’єднання патріотів щодня надходить безліч звернень з проханням допомогти розібратися з нововведеннями. Укропівці взяли на себе важливу місію проінформувати якомога більше сумчан про так звану монетизацію субсидій:

«Ні першу, ні другу модель досконалою назвати не можна, – розповідає голова Сумської міської організації УКРОПу Олег Шестак. – От, наприклад, один з мінусів першої моделі: щоб отримати субсидію – необхідно сплатити певну суму коштів. Перша суттєва зміна полягає в тому, що при поданні заяви на субсидію обов’язкова умова – наявність мобільного телефону (а це мінімум 500 гривень), і, відповідно, абонплата (щонайменше 60 гривень на місяць). А хіба це мало, особливо для самотніх пенсіонерів? А «петіна тисяча»: спроба одного з кандидатів підкупити виборця за 1 тисячу гривень – з цією моделлю уряд довго не заморочувався: Укрпошта надсилає повідомлення про розмір субсидії, пенсіонери разом з пенсією, а працюючі Українці з 12 числа поточного місяця у відділеннях Ощадбанку отримують ці кошти і сплачують платіжки в повному обсязі. Причому ніхто нічого не розраховував: суми субсидій залишили ті, що були призначені, а обов’язкову частку просто скасували. Начебто нарешті – живи і радій. Але і тут не все так просто».

Більше детально про новації в сфері монетизації субсидій розповіли в телепрограмі на одному з місцевих каналів укропівці Олег Шестак та керівник юридичного відділу Віктор Зацепін:

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top