Першого вересня за шкільні парти на Сумщині сядуть 9704 першокласники

Перше вересня

Про це під час колегії облдержадміністрації повідомив губернатор Микола Клочко.

«На Сумщині 1 вересня відкриють двері 1166 закладів освіти. З них 533 дошкільні, 525 загальноосвітні, 75 позашкільні та 33 професійно-технічні навчальні заклади, – зазначив, відкриваючи засідання колегії, голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО. – У навчальному році 2016-2017  освіту в області здобуватимуть 140 тисяч учнів, уперше за шкільні парти сядуть 9704 першокласники».

За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Олени ПОПОВОЇ, 1 вересня не відкриють двері для школярів 7 навчальних закладів області. Ще десять довелося понизити у ступені.

Ситуація з кількістю малокомплектних шкіл плачевна. Зокрема, у Ямпільському та Середино-Будському районах усі 100% загальноосвітніх навчальних закладів – малокомплектні. У Білопільському таких шкіл налічується – 95,5%, у Путивльському – 94,7%. Наразі на Сумщині функціонує 49 навчальних закладів, де кількість учнів не перевищує 25, в окремих ЗНЗ навчається 7 або 9 дітей.

Як зазначили учасники колегії ОДА, для підвезення дітей із закритих малокомплектних шкіл у цьому році Сумщина має отримати 25 шкільних автобусів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top