Пацієнт швидше мертвий: Сумщина скотилася униз

За даними Моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, оприлюдненого Міністерством регіонального розвитку, Сумська область опинилася на 23-му місці серед усіх областей України.

Нижче – тільки Донецька та Луганська область.

Очолили рейтинг, за даними Мінрегіонбуду, місто Київ, Київська, Харківська, Вінницька та Чернівецька області.

Як формується рейтинг? «На підставі даних статистики, областям виставляються оцінки щоквартально за 27-ми показниками у 6-ти напрямах та щорічно за 64-ма показниками у 12-ти напрямах. Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях», — повідомив віце-прем’єр-міністр України Геннадій ЗУБКО.

Таким чином, можна оцінити «ефективність» управлінських рішень нинішньої влади Сумщини, представленої двома представниками пропрезидентської сили БПП – головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ та головою облради Володимиром ТОКАРЕМ.

Отже, загальне місце Сумщини 23. Відносно непогані оцінки область отримала лише за інвестиційно-інноваційний розвиток (2) та доступність послуг у сфері освіти (8). Все інше нагадує відомий вислів «я думав, що торкнувся дна, але знизу постукали».

Напрям економічної ефективності, де враховуються показники промислового, сільськогосподарського виробництва, будівництва – 25 місце. Рівень фінансової самодостатності, а також розвитку малого і середнього підприємництва – 11. Ефективність ринку праці – 18, що й не дивно, якщо враховувати ситуацію із зростанням безробіття.

Якість та доступність послуг у медицині – 19 місце. Розвиток інфраструктури (тут враховуються показники дорожнього будівництва, доступність інтернет-послуг для сільського населення) – 21 місце. На 24-му Сумщина за показниками природокористування та якості довкілля. Нарешті, напрям соціального захисту та безпеки – 24 місце. А це турбота про найбільш незахищених, сиріт, рівень та розкриття правопорушень…

До речі, у 2015-му році у цьому ж рейтингу Сумська область була на невтішному, але все ж 19-му місці. За цей рік, замість піднятися, регіон стрімко скотився донизу. І сьогодні виглядає, як депресивний, екологічно забруднений, бідний і просто небезпечний для життя. А чи будуть прийняті за такими «результатами» кадрові рішення і чи втримається Микола Клочко у своєму кріслі – побачимо.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top