На Сумщині патріотичне виховання передають у руки екс-регіонала і антимайданівця?

патріотичне виховання

До складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській облдержадміністрації включили Анатолія ЛИННИКА – одного з найпомітніших членів Партії регіонів в області та керівника сумського антимайдану.

Створюється рада відповідно до постанови Кабміну. Саме сьогодні – останній день, коли приймаються пропозиції від громадськості щодо її персонального складу. Відтак, громадський активіст, член Спілки української молоді і також кандидат у члени Координаційної ради Олександр БОЙКО сьогодні на Площі незалежності у Сумах збиратиме підписи, аби подати до ОДА лист із пропозиціями.

«Те, що пишу пост у цей день – співпадіння, хоча і зв’язок таки є (нагадаємо, сьогодні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні – від ред.) Кількість учасників ради досить немала, багато силовиків, чиновників, є і неоднозначні особистості. Керівники комунальних установ, які в 90-х називали козацтво фашизмом, борці з патріотичним наметовим табором «Коловрат»… Але «родзинкою» на торті став антимайданівець Линник. Куди ми котимось?» — написав Олександр на своїй сторінці у facebook.

Питань до складу ради і справді немало. Якщо це дорадчий орган від громадськості – чому у списку є прізвища заступника голови ОДА Миколи ПОДОПРИГОРИ, начальника управління молоді і спорту ОДА Дмитра ЛАНТУШЕНКА та багатьох інших чиновників?

Чи прислухається керівництво облдержадміністрації до думки громадськості та чи не перетвориться рада у «ручний» додаток до ОДА – побачимо.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top