ПАТ «Сумигаз» перевірять у рамках кримінального провадження

Почастішали випадки звернень керівників малих та середніх підприємств Сумщини до громадської приймальні політичної партії Українське об’єднання патріотів. У скаргах вказують на те, що протягом останніх років керівництво ПАТ «Сумигаз», в особі Голови правління Костянтина Тацького та комерційного директора Дениса Черненка, всіляко перешкоджає діяльності промислових споживачів Сумщини.

Замість того, щоб отримати будь які погодження в ПАТ «Сумигаз» (саме так передбачено законодавством) при реконструкціях та ремонтах вузлів обліку газу, котелень, виробничих потужностей, введення в експлуатацію газоспоживаючого обладнання тощо, підприємці отримують масу відмов, найчастіше, за надуманими приводами.

«Незаконні дії газового монополіста суттєво перешкоджають розвитку підприємства на Сумщині,  ̶  розповідає голова Сумської обласної організації УКРОПу, депутат обласної ради Владислав Луговий. – Одні бізнесмени вимушені витрачати додаткові кошти та час на процедури погоджень, інші – взагалі відмовляються від планів розширення виробництва через дії монополістів. Зокрема, у місті Суми та Сумському районі підприємства не можуть ввести нові виробничі об’єкти через відмову газовиків погоджувати відповідні проекти чи виконувати необхідні роботи. Елеватори у Конотопському та Путивльському районах місцями не можуть запустити нові комплекси, оскільки працівники ПАТ «Сумигаз» відмовляються знімати пломби з вузлів обліку газу. На зерносушильних комплексах, що працюють на території Сумської області, вже не перший рік не можуть увімкнути газ допоки частину майбутніх врожаїв не перевезуть, або хоча б пообіцяють перевезти, у заздалегідь вказані керівниками облгазу місця».

Зважаючи на ряд усіх цих проблем Владислав Луговий звернувся до Головного управління Національної поліції в Сумській області. Він направив депутатський запит в інтересах керівників малих та середніх підприємств області щодо порушення господарської діяльності посадовими особами ПАТ «Сумигаз».

«Наша організація вимушена звернутися до Вас з приводу діяльності місцевого монополіста – Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Сумигаз»,  ̶  йдеться у повідомленні. ̶  Просимо Вас безпосередньо прийняти участь у захисті підприємців Сумської області та звернутися до Служби Безпеки України, Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з пропозиціями провести перевірку діяльності ПАТ «Сумигаз»».

Начальник Головного управління Нацполіції області Микола Лушпієнко уже надіслав відповідь Владиславу Луговому, де зазначено, що перевірка ПАТ «Сумигаз» буде здійснена у рамках кримінального провадження.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top