Паралельна реальність Сумщини: селяни без газу, влада підвищує собі зарплату

Попри насиченість і місцями скандальність сесії Сумської обласної ради, її керівництво таки «протягнуло» потрібне для себе питання про підвищення зарплати голові ради та його заступникам.

Відтак, зарплату, вищу на 50%, отримуватимуть голова облради Володимир ТОКАР (партія «БПП «Солідарність»), його перший заступник Анатолій РІЧКАЛЬ («БПП «Солідарність») та заступник Тетяна ГОЛОВКО «Радикальна партія ЛЯШКА»).

Попри те, що не всі депутати погодилися з таким підвищенням, голосування для посадовців все ж було вдалим. Отже, як повідомили media.sumy.ua власні джерела в облраді, зарплата пана Токаря складатиме близько 18 тисяч, його «замів», відповідно, менше відсотків на 10-15. До того ж, крім збільшеної зарплати, чиновники отримуватимуть доплати за вихід на роботу у святкові і вихідні дні.

Цікаво, що на сьогоднішню сесію приїхали жителі Роменського та Липоводолинського районів, домівки яких компанією «Укрнафта» було відключено від газопостачання (з цього приводу депутати навіть прийняли Звернення до керівництва держави). Крім цієї біди, у багатьох селян після буревію зникло світло, розтрощені дахи, загинув урожай.

Звичайно, підвищення зарплат і премій – це добре, але чи доречно у такий час, тим більше, якщо мова йде про політиків? Чи доречні, хоча вже й традиційні, посилені кордони поліції, яка невідомо з якою метою охороняє чиновників від власного народу? Запитання поки що залишаються без відповідей…

Фото автора.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top