Пам’ять про Другу світову: сумський Клуб «дітей війни» вшанував героїв-визволителів

В актовому залі ЗОШ №2 ім. Дмитра Косаренка пройшли урочистості за участі Клубу «дітей війни», який понад півроку функціонує під патронатом УКРОПу. Близько двохсот літніх людей зібралися разом з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щоб згадати подвиг їх батьків, що боронили рідну землю від німецько-фашистських загарбників. Перед урочистим концертом за участі школярів та ветеранського хору пенсіонери разом з укропівцями поклали квіти до Меморіалу вічної слави.

За словами заступниці голови правління Клубу Генрієтти Дриголи, люди, яким на час закінчення Другої світової було менше 18 років, разом зі старшим поколінням винесли весь тягар повоєнних років: «Наші батьки зі зброєю в руках захищали Батьківщину, а після визволення з-під нацистської окупації ті, хто вижив, відроджували народне господарство. Це були тяжкі роки, тож це подвійний подвиг для них».

Організувала урочисту зустріч обласна організація «Українського об’єднання патріотів». Промовляючи перед «дітьми війни», очільник УКРОПу Сумщини, голова фракції в обласній раді Владислав Луговий побажав сумчанам поважного віку бадьорості духу й тілесного здоров’я. «Ми вклоняємось перед звитягою воїнів, які поклали життя за звільнення нашої землі від нацистського режиму. І ми вклоняємось перед вашим трудовим подвигом», — сказав Владислав Луговий. Він також подякував директору сумської школи №2 Олегу Токаренко за гостинність і виступи шкільних колективів.

У свою чергу, заступник голови обласної організації УКРОПу Олег Шестак зауважив: «Прикро, що чиновники приділяють особливу увагу ветеранам війни і праці хіба декілька разів на рік, до святкових чи пам’ятних дат. Натомість ми намагаємось регулярно приділяти свій час пенсіонерам, дітям війни. Не секрет, що ці люди потребують чи не найперше щирої людської уваги. Від тоді як наприкінці минулого року ми разом з дітьми війни створили міський Клуб, щомісяця організовуємо для них різноманітний досуг — це і відвідини театру, і екскурсії, і шахові турніри. Також допомагаємо вирішити ті чи інші соціальні проблеми. Люди поважного віку не повинні залишатися на узбіччі життя!».​

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top