Осіння толока: у Шпилівці взялись за благоустрій території ставу

Навести лад поблизу облмілілого ставка вирішили мешканці Шпилівки, що у Сумському районі. Організували роботи в «Українському об’єднанні патріотів» — на вихідних у селі влаштували толоку.

«Разом з друзями-патріотами ми почали розчищати місцевість поблизу і на території ставу. Раніше його орендували, але через безгосподарність колишніх орендарів ми повернули його в користування громади. Зараз став обмілілий, захаращений чагарниками. Будемо цю землю розчищати і облагороджувати», — розповів голова Шпилівської сільради, укропівець Віталій Семоненко.

Очільник Сумської районної організації УКРОПу Олександр Гриценюк говорить: опікуватись природою повинен кожен український патріот: «Гідний приклад небайдужості до навколишнього середовища показали сьогодні наші колеги у Шпилівці. І в інших селах району укропівці регулярно займаються благоустрієм своїх населених пунктів».

Олександр Гриценюк також привітав з долученням до партійної команди Романа Шумило, одного з найактивніших членів громади Шпилівки. Партійний квиток було вручено новому партійцю прямо під час толоки.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top