На Сумщині здійнявся олімпійський стяг

Олімпійські ігри

Напередодні старту Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро на території спортивно-оздоровчого табору «Орлятко» підняли Держаний та Олімпійський прапори.

У такий спосіб сумчани вирішили висловити підтримку своїм землякам та решті українських спортсменів, котрі захищатимуть честь держави на Олімпійських іграх у Бразилії.

Дворазовий олімпійський чемпіон Олександр ШАПАРЕНКО відзначив наявність величезного потенціалу у дітей цього табору. Він побажав юним спортсменам завжди досягати успіхів як у спорті, так і в житті.

«Я побачив у вас динаміку та енергію. Бажаю й надалі твердо та впевнено крокувати по життю. Переконаний, що ви здатні прославляти Україну», – наголосив він.

На Сумщині здійнявся олімпійський стяг

Нагадаємо, Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стартують вже цієї п’ятниці, 5 серпня. У складі української національної збірної змагатимуться троє легкоатлетів – вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Володимира Голубничого з легкої атлетики: Віталій БУТРИМ (біг на 400 метрів), Інна КАШИНА (спортивна ходьба на 20 км) та Оксана ШКУРАТ (біг на 100 метрів з бар’єрами).

Фото з порталу: smr.gov.ua

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top