Вы здесь
Ольга Бєляєва

Ольга БєляєваЖурналіст, юрист, літератор,  громадський діяч. Засновник громадської ініціативи «Адвокати Життя» та голова молодіжного осередку ГО «Союз Українок».  Освіта вища юридична. Юрист Всеукраїнської мережі  правників «Інститут Медіа Права» — незаангажованого аналітичного центру, що об’єднає юристів та експертів, які спеціалізуються у медіа праві та правах людини, Ольга Бєляєва учасник Всеукраїнського форуму захисників права на доступ до публічної інформації (м.Київ).


Тренер блоку «Методика успіху і щастя» проекту, підтриманого  Британською Радою  «Інклюзивні управлінські рішення – як інструмент щасливого суспільства»(2016), котрий проводився для держслужбовців Сумської райдержадміністрації.

Протягом 6 років Ольга Бєляєва працювала редактором телебачення на ТОВ ТРК «Академ ТV» . Автор багатьох програм та сюжетів правоосвітньої, соціальної  та мистецької тематики.  Автор 3 книг та багатьох публікацій у національних виданнях.

Ведуча та модератор  круглих столів, зокрема, «Суми – місто майстрів», «Перейменування вулиць», «Справедливі тарифи на ЖКГ».  Керівник проектів в громадському секторі, ініціатор благодійних акцій, зокрема, в містах України(м.Суми, м.Львів, м.Тернопіль).

Закінчила німецько-українську «Школу авангарду» за підтримки МВС Німеччини.  У рамках проекту, зокрема, відвідувала Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, міськради та облдержадміністрації багатьох міст України, має досвід дискусій та залучення до співпраці  з уповноваженими КМУ, міськими головами обласних центрів України.
Закінчила «Школу громадських ініціатив України» (м. Львів).

Пройшла ряд тренінгів, зокрема : «Активні громадяни України» за програмою Британської  Ради (формування та втілення проектів соціальної дії, налагодження міжкультурного діалогу, активізація суспільства), тренінг для журналістів «Що треба знати про державне фінансування політичних партій» від Міжнародної фундації виборчих систем(м. Харків) та інші.

Блог автора

Top