Олександру Лисенку розповіли, чому не працюють справні ліфти у Сумах

29 відремонтованих ліфтів у сумських багатоповерхівках тривалий час не запущені, адже експлуатуюча організація не має дозволу Держпраці експлуатувати підйомники. Про це під час апаратної наради в мерії повідомив міського голову заступник голови обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак.

Укропівець довів до відома Олександра Лисенка, що люди більше місяця не можуть користуватись ліфтами через недбальство начальника департаменту інфраструктури Григорія Яременка. За словами Олега Шестака, в ситуації винна саме міська влада, оскільки експлуатуюча організація всі роботи виконала.

«В чому ситуація: плановий ремонт ліфтів здійснено, але не дотримана елементарна, дуже проста формальна процедура — немає акту виконаних робіт від замовника, тобто департаменту інфраструктури, немає звернення інфраструктури до експертно-технічного центру, а значить немає самої експертизи. В результаті — Держпраці не може дати зелене світло на експлуатацію. І все тому, що хтось в департаменті не знайшов часу для паперової, по суті, справи. Те, що робиться буквально за один день, не зроблено за місяць. А директор департаменту десь гріється на сонечку у відпустці», — розповідає Олег Шестак.

Після його виступу сумський міський голова був змушений відреагувати. Профільний заступник мера заявив, що проблема дійсно існує. У свою чергу Олександр Лисенко дав доручення якомога швидше розібратись з проблемою ліфтів.

В УКРОПі додають: «До нас люди звертаються як до останньої інстанції, чого б не стосувалася справа. Ми, звичайно, реагуємо на всі звернення й надалі будемо змушувати чиновників працювати, а не просиджувати свій робочий час. А меру слід уважніше придивитись, чи в його команді усі на своїх місцях, бо через таких як Яременко не повинні страждати сумчани», — говорить Олег Шестак.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top