Олександр Шевченко представлятиме УКРОП на виборах президента – рішення з’їзду партії

«Українське об’єднання патріотів» делегує народного депутата Олександра Шевченка на вибори президента України у березні 2019 року. Відповідне рішення ухвалили на XVI з’їзді партії у Києві 5 грудня.

«Олександр Шевченко належить до категорії нових лідерів, які прийшли в політику за покликом Майдану, які символізують нову українську мрію та ідею – громадянина, який творить свій успіх своїми руками. Ця людина ніколи не забуває про тих, хто поруч, про своїх, про українців», – зазначив під час урочистої частини з’їзду голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Олександр Шевченко здобув право змагатися за посаду президента за результатами партійних праймеріз у боротьбі із заступницею голови Комісії партійного контролю УКРОПу Оксаною Тунік-Фриз та заступницею голови Київської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Іриною Головатенко. Нардепа підтримали однопартійці з 24 регіонів України.

Під час урочистої частини XVI з’їзду Олександр Шевченко заявив, що нинішня влада не має шансів перемогти, а президент боїться програти перегони.

«Поки ми самі не станемо заможними, не збудуємо сильну економіку та армію, годі очікувати, що нам хтось допоможе. Ми повинні стати незалежною, справедливою державою. І в цій державі єдиним власником нарешті має стати український народ. Якщо ми не здобудемо перемогу, ми ніколи не виберемося із жебрацтва, в яке нас кинули політики, котрі протягом 27 років були при владі», – підкреслив представник «Українського об’єднання патріотів».

Підтримати Олександра Шевченка на з’їзд прийшли його дружина Тетяна та дочка Ксенія.

За словами очільника сумської делегації, що взяла участь у роботі з’їзду, голови Сумської обласної організації УКРОПу Владислава Лугового, делегати-укропівці на з’їзді віддалі свої голоси саме за Олександра Шевченка — раніше він став переможцем президентських праймеріз на Сумщині.

«Я впевнений, що Україні потрібні нова система влади, на чолі якої стане новий Президент. Мені особисто, як і моїм однопартійцям на Сумщині, імпонує постать Олександра Шевченка. Він говорить, що єдина його мета участі в політиці — добробут українських громадян, а отже і сильна по-справжньому незалежна країна гідності і правди. Ми віримо в це, і яких би несподіванок чи труднощів не крила у собі майбутня президентська кампанія, ми пліч-о-пліч її пройдемо, бо ми — надійна команда, націлена на переможний результат!», – говорить Владислав Луговий.

Як відомо, УКРОП став першою політсилою в Україні, яка провела внутрішньопартійний публічний відбір кандидата на посаду президента. Партійні праймеріз стартували на початку березня цього року. Фінальна частина відбулася в усіх областях України з 28 вересня по 18 листопада. Партійці з обласних, республіканської в АР Крим, міських у Києві та Севастополі організацій обирали свого фаворита шляхом голосування.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top