Олег Шестак: «Україна стане по-справжньому демократичною, коли до влади прийдуть демократичні партії»

27-29 листопада у столиці відбувся міжпартійний тренінг для представників українських демократичних партій, організований Національним демократичним інститутом — неурядовою американською організацією, що за підтримки Держдепу США і федеральної влади Канади просуває у світі ідеали та практики процедур демократії. Партію УКРОП на заході за участі партійців з усієї України представляв заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак.

За його словами, однією з тем нинішнього тренінгу в НДІ була демократизація партійного будівництва в Україні. Відомі європейські та американські експерти разом з партійними лідерами досліджували нинішній стан демократичних процедур в Україні, а також моделювали ситуації розвитку виборчих механізмів напередодні розгляду Верховною Радою Виборчого кодексу у другому читанні.

«Нам дуже приємно, що Національний демократичний інститут співпрацює з однією із демократичних українських партій — партією УКРОП. Ми і надалі будемо разом  із НДІ  проводити семінари та практичні заняття із розбудови демократичного суспільства та побудови виборчої компанії», — коментує співпрацю УКРОПу з однією із найпотужніших світових організацій Олег Шестак.

За його словами, Україна стане по-справжньому демократичною, коли до влади прийдуть демократичні партії – такі, як УКРОП. «А знання та практики, засвоєні під час низки тренінгів в НДІ, дозволять обласній партійній організації зміцнити свій виборчий потенціал. Ми регулярно проводимо семінари і практичні заняття для нашої команди, і щоразу рівень партійців підвищується. Поглиблений тренінг для тренерів, який щойно відбувся у столиці, — це чергова сходинка на нашому політичному шляху», — додає укропівець.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top