Охтирську школу підтримали морально, а потім матеріально

Сучасний мультимедійний комплект з’явився в охтирській школі №4 завдяки депутатам від “Українського об’єднання патріотів” Олександру Васильченку й Анатолію Марченку. Вони виділили гроші на проектор та ноутбук, коли дізнались про шкільні потреби закладу, який напередодні вберегли від скорочення кількості класів та педагогічних ставок.

Як повідомив Олександр Васильченко (на фото), кошти (20 тис грн) на придбання цифрової техніки для ЗОШ були виділені з депутатського фонду укропівців.

“Як депутати, ми уважно слідкуємо, щоб освітяни були належним чином забезпечені необхідною технікою, аби школярі навчалися за сучасними стандартами і в пристойних умовах. Тому коли є можливість, завжди виділяємо навчальним закладам кошти на додачу до тих, які дає держава”, — коментує Олександр Васильченко.

Нагадаємо, раніше він не дозволив мерії скорочувати кількість класів у цій школі. Торік до нього звернулися батьки учнів та педагоги, які дізналися про плани чиновників зробити це через нібито недоукомплектованість одного з класів. Як голова фракції УКРОПу в Охтирській міськраді Олександр Васильченко неодноразово виступав на сесіях ради стосовно цього питання і зрештою зміг захистити вчителів та учнів: був збережений і клас, і робочі місця педагогів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top