Охтирчани — місцевій владі: не вмієте працювати, йдіть у відставку!

Міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв недостатньо дбає про інфраструктуру міста, а районні очільники самоусунулись від проблем учасників війни з Росією та розвитку промисловості на теренах Охтирського району. Такі висновки зробили в місцевому УКРОПі, зважаючи на аналіз ситуації та звернення громадян, що надходять до громадських приймалень партії.

Ситуацію на Охтирщині обговорили місцеві укропівці разом з керівництвом обласної партійної організації.

За словами голови районного осередку УКРОПу Сергія Гавриленка, очільники району чи-то не хочуть, чи-то не можуть ефективно працювати. “По-перше, не приділяється належної уваги розвитку промисловості, а робиться акцент переважно на аграріях. Це у той час, як на Охтирщині є унікальна нафтовидобувна промисловість, і треба залучати “нафтові” кошти на програми розвитку району”, — говорить укропівець.

Він додає, що районна влада самоусунулась від допомоги ветеранам АТО, не співпрацює з громадськими організаціями учасників бойових дій у війні з Росією.

В самому ж районному центрі нарікають на охтирського міського голову Ігоря Алєксєєва, котрий, скаржаться укропівцям містяни, не дбає як слід про інфраструктуру міста. “Погані дороги, напівзруйновані об’єкти колишніх відділень ЦРЛ, невміння швидко реагувати на надзвичайні ситуації, як це було нещодавно під час повені — це тільки верхівка айсберга. Охтирчани вкрай невдоволені роботою мера. Незадовільною її вважаємо і ми”, — поділився з колегами голова фракції УКРОПу в Охтирській міськраді Олександр Васильченко.

“Як відомо, “Українське об’єднання патріотів” — опозиційна партія. Країна потребує зміни влади і у центрі, і на місцях, — говорить лідер УКРОПу Сумщини, голова фракції у Сумській обласній раді Владислав Луговий. — У Верховній Раді, в обласних парламентах, у місцевих радах ми системно працюємо над тим, щоб приймалися рішення в інтересах людей, а не  влади. Якщо чиновники на місцях непрофесійні, нерішучі або недбалі — таким не місце у владних кабінетах”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top