Очистимо Україну разом: у Сумському районі знов толокуватимуть!

За чистоту довкілля боротимуться мешканці с. Залізняк, що у Сумському районі. За підтримки районної організації «Українського об’єднання патріотів» толока відбудеться у суботу, 28 квітня.
«Ми зберемося о 8-й годині ранку біля бібліотеки у центрі села, щоб прибрати місцевий парк. Ініціатива продовжити всеукраїнську еко-толоку належить депутату ради Верхньосироватської ОТГ Сергію Батурі. Приємно, що у нас такі активні та небайдужі депутати, навколо яких гуртується все більше прихильників партії», — говорить очільник Сумської районної організації УКРОПу Олександр Гриценюк.
Напередодні укропівець відвідавв Верхню Сироватку, де зустрівся з місцевими патріотами, яки виявили бажання брати активну участь у партійному житті.
«Формується сильна команда у Сумському районі, а це означає, що попереду чимало роботи на благо району», — підкреслює Олександр Гриценюк.
Нагадаємо, минулої суботи відбулася всеукраїнська Еко-толока. У ній взяли участь численні осередки УКРОПу на Сумщині. Найактивніше наводили лад партійці у Сумах, Глухові, Кролевці, Конотопі, Охтирці, Білопіллі, а також на території декількох сільрад Сумського району.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top