Очільника Нацполіції Сумщини пропонують звільнити за непрофесійність

Заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак заявив, що керівництво Національної поліції в Сумській області повинно прозвітувати про свою незадовільну роботу на засіданні парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про це укропівець написав на своїй сторінці у Фейсбук, зауваживши, що готує відповідне звернення до заступника голови комітету, народного депутата Віталія Купрія.

«Подивився сьогодні в мережі відео, як патрульні нової поліції знущаються над людиною. Прочитав новину про те, що в м. Лебедин серед білого дня застрелили з травматичної зброї собаку. Згадалося, що ми не отримали відповіді на наш запит про інцидент з вибухівкою на 8 березня (коли предмет, зовні схожий на муляж саморобного вибухового пристрою підклали під двері офісу УКРОПу. — Ред.), що жодна кримінальна справа щодо отруєння собак не розкрита, а звіряче вбивство собак в Сумському районі взагалі ніхто не розслідував та кримінальне провадження закрито. Згадалося те, що міський відділ поліціїї не розслідує справи про крадіжки, пограбування і таке інше. І ось про що я подумав, а чи не настав час заслухати [ начальника ГУ Нацполіції у Сумській області Миколу ] Лушпієнка та [ начальника слідчого управління ГУНП  в Сумській області Олега ] Григорова на комітеті Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Напевне прийшов час змінювати Сумське областне керівництво Поліції та слідства. Буду готувати відповідне звернення до Віталія Миколайовича Купрія та просити включити це питання в порядок денний комітету. Особисто поїду виступати на комітет та розповім про реформи Авакова в Сумській області», — повідомив Олег Шестак.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top