Обшук у голови Сумської облради – сенсація чи «качка»?

У соціальній мережі facebook розповсюджується інформація про те, що у робочому кабінеті голови Сумської обласної ради Володимира ТОКАРЯ був проведений обшук і буцімто при цьому була знайдена велика сума коштів.

Про це повідомив сумчанин Андрій ПАРХОМЕНКО. Втім, за інформацією власних джерел media.sumy.ua в обласній раді, обшук, принаймні у робочому кабінеті, не проводився.

Цікаво, що офіційне спростування щодо обшуку поки що також не прозвучало. «Ця інформація – неперевірена. Якщо був обшук – це повинні підтвердити правоохоронні органи. Інакше залишаємо за собою право подати до суду» — так прокоментувала нашому сайту ситуацію прес-служба облради.

Речниця ГУНП в Сумській області Ельвіра БІГАНОВА зазначила, що жодної інформації про проведення обшуку, принаймні співробітниками поліції, до неї не надходило.

«Ми не маємо до цього, якщо цей факт дійсно був, жодного відношення», — такий коментар прозвучав від прес-секретаря обласної прокуратури Наталії НАУМЕНКО.

Відтак, питання і досі залишається відкритим. Якщо обшук був – чому цей факт замовчується? Якщо його не було – з якою метою розповсюджується ця інформація? Ми продовжуємо слідкувати за подіями.

Фото: media.sumy.ua

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top