Вы здесь

Спорт Сумы. Спортивные достижения и поражения, восхождения новых звезд спорта и падения вчерашних чемпионов, пасы и ауты, сладкий вкус побед и горький уход из намеченной дистанции – все вышеперечисленное и не только в рубрике «Спорт». А еще интервью с лучшими спортсменами Сум, Сумской области и Украины, репортажи с мест событий и самые свежие спортивные новости мира.

Китайська футбольна мрія у Сумах наказала довго жити?

Інвестори з Китаю відмовилися фінансувати ПФК «Суми» і доля футбольного клубу тепер під питанням. Про це повідомив сайт Matchday, додавши, що наразі команда Валерія ЛЮТОГО веде підготовку у рідному місті і не може, через фінансові причини, вилетіти на тренування до Туреччини.

Ольгу Абрамову дисквалифицировали

Украинскую биатлонистку, студентку СумГУ — Ольгу Абрамову — дисквалифицировали на один год. Об этом сообщил президент федерации биатлона Украины Владимир Брынзак.

Сумчани уболівали на всеукраїнському марафоні

Масштабний забіг Ukraine Run 2016 зібрав у Києві на Хрещатику тисячі спортсменів та уболівальників. Проводиться захід вже другий рік поспіль за підтримки Федерації Легкої атлетики та Міністерства молоді і спорту, головні спортивні спонсори – Intersport та Школа ПравИло PQS.

На Сумщині здійнявся олімпійський стяг

Напередодні старту Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро на території спортивно-оздоровчого табору «Орлятко» підняли Держаний та Олімпійський прапори. У такий спосіб сумчани вирішили висловити підтримку своїм землякам та решті українських спортсменів, котрі захищатимуть честь держави на Олімпійських іграх у Бразилії.

«Футбольный уик-энд» в Жовтневом

В эти выходные ФК «Виктория» будет принимать сразу два матча. В субботу, 25 июня, в рамках Чемпионата Сумщины запланирована встреча команды на своем стадионе в Октябрьском с конотопским «Шахтером», сообщает пресс-служба команды.

Top