Вы здесь
Главная > Общество > Криминал

Криминал Сумы. Новости криминала в городе и области. Оперативно об авариях, происшествиях, преступлениях, правонарушениях, судебные решения. Самое интересное читайте на нашем сайте.

Участник АТО задушил 18-летнюю девушку

Из небольшого домика на одной из улиц Бакировки прохожие услышали плач ребенка. Соседи знали, что маме малыша всего 18 лет, но она заботливая и не могла оставить самого ребенка, которому всего год и два месяца. Жила она без мужа, ее мать уехала на заработки, а отец с ними не проживал. Когда же поинтересовались, что случилось, ужаснулись — молодая женщина была мертва.

Шекспировские страсти по-кролевецки

На Сумщине молодой мужчина убил любимую девушку и повесился сам. На теле 17-летней девушки насчитали 15 ножевых ранений. По мнению врачей, шансов выжить после такого нападения у потерпевшей не было.

Золото, зброя і прапор Росії: подвійне життя начальника Шосткинської поліції

На Сумщині під час обшуку в кабінеті начальника Шосткинського відділу поліції було виявлено готівку та золоті злитки, а вдома – зброю та прапор Російської Федерації.

Трагедія у Глухові: військові загинули через недбалість

На Сумщині за фактом загибелі двох військовослужбовців-контрактників розпочато кримінальне провадження. Про це проінформували у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, повідомляє УНН.

Двоє сільських голів із Сумщини поплатилися за хабар

На занадто підприємливих посадовців чекає суд. У листопаді минулого року один із керівників громади (як нам стало відомо із власних джерел, йдеться про сільського голову Косівщини Сумського району) отримав хабар у сумі 25 тисяч гривень за сприяння у виділенні земельної ділянки.

З любові до кави: у Ромнах спіймали серійного крадія

28-річний молодик навідувався до місцевих супермаркетів та щоразу виносив звідти по одному пакунку свого улюбленого напою. До одного з магазинів він завітав аж п’ять разів протягом дня і на останній спробі «погорів» — його затримали полісмени.

Сільський голова з Ямпільського району затриманий за хабар

Правоохоронці затримали сільського голову безпосередньо після отримання ним 28 тисяч гривень. Прокуратурою Сумської області спільно з представниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України у рамках кримінального провадження задокументовано факт вимагання головою однієї з сільських рад Ямпільського району хабара за виділення земельної ділянки.

Виновник второго взрыва в Сумах оказался дебоширом

Как выяснилось, 26-летний мужчина, в квартире которого вчера прогремел взрыв, накануне был замечен в состоянии сильного алкогольного опьянения. Соседи рассказывают, что 1 января от него ушла девушка. И что за время их совместного проживания парень не раз поднимал на сожительницу руку. Возможно, именно это и послужило поводом для дальнейших трагических действий.

Top