Вы здесь
Главная > Общество

О социальных и культурных событиях в Сумах и Сумской области. Все, что нужно знать о жилищно-коммунальном и сельском хозяйстве, образовании, медицине. Информация о концертах, творческие и художественные вечера, мнения экспертов на самые интересные и горячие темы и новости общества из жизни Сумщины.

Вы — владелец элитного автопарка? Выбейте себе соцпомощь для малообеспеченных

По крайней мере именно так сделал житель Шостки. И получил 15000 гривен. Только в заявлении на социальную помощь мужчина почему-то не указал, что  владеет целым автопарком элитных автомобилей, таких как BMW X6, Honda Civic, KIA Shuma.

Будівництво дороги в Буринському районі (ВІДЕО)

Буринське районне громадське об’єднання «Майдан» відслідковує події що відбуваються в районі. 
Так вчора, депутатом Сумської обласної ради Ладухою Віктором Борисовичем в селищі Леонтіївка було вирівняно , висипано гравієм, пролито емульсією та покрито асфальто-бетонним настілом півтора кілометри дороги, і хоч в селищі на даний час проживає не багато людей проте за все життя на цьому місці вони ніколи не бачили такої гарної дороги. 

Участник АТО задушил 18-летнюю девушку

Из небольшого домика на одной из улиц Бакировки прохожие услышали плач ребенка. Соседи знали, что маме малыша всего 18 лет, но она заботливая и не могла оставить самого ребенка, которому всего год и два месяца. Жила она без мужа, ее мать уехала на заработки, а отец с ними не проживал. Когда же поинтересовались, что случилось, ужаснулись — молодая женщина была мертва.

Яблочная ярмарка в Сумах

19 августа в городе Сумы по улице Первомайской, 29 (прилегающая территория Департамента агропромышленного развития Сумской областной государственной администрации) состоится Областная ярмарка «Яблочный спас».

Американці у Сумах: «Люди тут виглядають щасливими!»

Подружжя благодійників-місіонерів із США (штат Флоріда) Келлі та Сенді СІМС вже двадцять три роки поспіль приїздить до Сум. Пара навіть вдочерила дівчинку із Сумського дитячого будинку, і вона вже зробила військову кар’єру у Штатах.

У Сумах медійну каву подавали з «політичним борщем»

Гендерний дисбаланс у сумських ЗМІ зацікавив експертів всеукраїнського проекту. Відтак, у «Старому ліхтарі» зібралася журналістська та громадсько активна спільнота, аби розібратися – чому такі сфери, як політика та економіка і досі вважаються «чоловічими», а жінкам, у кращому випадку, «віддають» медицину та дозвілля.

Головлікар Конотопської ЦРЛ: «Не треба нагнітати ситуацію!»

Поки у міськраді Конотопа не вщухають політичні чвари, а керівник медичного закладу вважає, що нічого страшного не відбувається, маленькі пацієнти дитячого відділення центральної районної лікарні перебувають у жахливих умовах.

Виїзд жителів Сумщини за кордон набуває масового характеру

Вже й служба зайнятості області б’є на сполох. «Міграція жителів Сумщини є високою, а може стати критичною, якщо роботодавці не усвідомлять своєї соціальної відповідальності перед найманими працівниками» — таке повідомлення з’явилось на офіційному сайті центру зайнятості.

Чи допоможуть на Сумщині онкохворим пацієнтам?

За словами головного лікаря обласного онкодиспансеру Володимира КОНАНИХІНА, ремонт гаматерапевтичних апаратів з повною заміною джерел іонізуючого випромінювання дозволить лікувати онкохворих більш ефективно.

Шекспировские страсти по-кролевецки

На Сумщине молодой мужчина убил любимую девушку и повесился сам. На теле 17-летней девушки насчитали 15 ножевых ранений. По мнению врачей, шансов выжить после такого нападения у потерпевшей не было.

Мер Сум «додавив» перевізників

Сьогодні виконавчий комітет Сумської міськради ухвалив рішення щодо тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі.

В Сумах массовое отравление собак

Не успели сумчане обговорить инцидент, в котором неизвестный отравил кошек, как криминальная волна докатилась и до собак. Во дворе нового дома, на ул. Петропавловской, 73, обнаружены тела двух собак. Об этом сообщил сучанин-зоозащитник Василий Воронин.

Олександр Лисенко: ми виконали обіцянку і відкрили Центр допомоги учасникам АТО

У Сумах за участі Президента України Петра ПОРОШЕНКА офіційно відкрили комунальну установу «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей».

Возле сумского Макдональдса устанавливают современную остановку

Видимо, городская власть решила серьезно заняться обустройством города. Мы уже писали про решение установить в центре сквер с оптимистичным названием «Счастье». Теперь изменения коснулись остановки общественного транспорта возле «Макдональдса». Киоски, расположенные на ней, было решено перенести на несколько метров дальше. 

Top