Обладнання на мільйон

благодійний фонд

Міська дитяча лікарня святої Зінаїди отримала сучасну апаратуру для реанімаційного відділення та офтальмологічного кабінету. Апарат штучної вентиляції легень, офтальмоскоп та щільова лампа. Загальна вартість медичного обладнання, котрим поповнився медичний арсенал закладу, один мільйон гривень. Сучасне обладнання, яким відтепер медики рятуватимуть життя та здоров’я маленьких сумчан, лікарні подарував благодійний фонд «Технологія».

Це не перша допомога, яку благодійний фонд надає лікувальному закладу. Вже кілька років поспіль «Технологія» опікується міською дитячою лікарнею. На її рахунку капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії, придбання медичного обладнання для інших відділень закладу. Сукупні «фінансові вливання» благодійного фонду в дитячу медицину міста трохи більше трьох мільйонів гривень.

Обладнання на мільйон-2

Ми продовжуємо нашу добру справу, — говорив голова наглядової ради фонду Володимир Заєць. — У цьому році бюджет благодійного фонду «Технологія» складав один мільйон гривень. Ми прийняли рішення придбати апарат штучної вентиляції легень для реанімації лікарні. Та, купуючи обладнання, нам вдалося отримати знижку і зекономити солідну суму коштів. Цих грошей вистачило, щоб ще й закупити обладнання для кабінету зору дитячої поліклініки лікарні.

«Добре, що ми маємо таких благодійників, які небайдужі до проблем медицини і мають соціальну відповідальність, – дякував благодійникам голова облдержадміністрації Микола Клочко. — Обласна влада створює сприятливий бізнес-клімат для підприємців, що стимулює їх вкладати інвестиції не лише у бізнес, а й у здоров’я дітей. Завдяки такому партнерству ми поступово модернізуємо медичне обладнання, тим самим підвищуємо якість медичної допомоги».

Обладнання на мільйон-3

На цьому благодійність від «Технології» не закінчується, запевнив Володимир Заєць. Голова наглядової ради фонду анонсував ще кілька проектів. За його словами, вже наступного року новим дороговартісним сучасним обладнанням «розбагатіє» гастроентерологічне відділення міської дитячої лікарні. А ще в цьому році «Технологія» разом з обласною владою реалізує масштабний проект – «реанімує» хірургічне відділення дитячої обласної лікарні.

«Хірургія обласної дитячої лікарні така собі машина часу, — розповідав про майбутні плани Володимир Заєць. —  Якби ви побували в цьому відділенні ви б, наче, повернулися в радянські часи. Останній ремонт тут був зроблений у 1988 році. І з того часу нічого не змінювалося. Ми плануємо «реставрувати» дитячу хірургію і створити необхідні умови для якісного та комфортного лікування маленьких сумчан.»

Відкрити двері оновленої хірургії дитячої обласної лікарні меценат планує вже в серпі цього року.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top