Обіцяв – виконав: у Бурині на Сумщині депутат профінансував капремонт внутрішньобудинкових доріг

Член фракції  УКРОПу в Буринській міськраді Олег Науменко спрямував 65 тисяч гривень з депутатських коштів на укладку асфальту між двома будинками, розташованими на його окрузі. Наразі підрядники заасфальтували прибудинкову територію та заїзд до неї.

«До мене як до депутата міської ради звернулись мешканці вул. Лесі Українки. Люди поскаржились, що упродовж тривалого часу асфальтове покриття між будинкових доріг не ремонтувалося, що викликало незручності для пішоходів та автомобілістів. Я вирішил и  цю проблему, виділивши гроші на ремонт дорожнього покриття з фонду виконання депутатських повноважень. Також проконтролював, щоб шляховики встигли провести необхідні роботи до настання холодів», — розповів укропівець.

Місто Буринь – районний центр Сумської області з населенням близько 9 тисяч осіб. 29 жовтня ц.р.  відбудуться вибори до Буринської міської об’єднаноїгромади, до складу якої увійдуть міськрада райцентру і сільські ради 18 навколишніх населених пунктів.

 

І.С.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top